Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Name
sk: Názov

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Add Filter
sk: Pridať filter

en: Filters
sk: Filtre

en: Key
sk: Kľúč
