Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Name
sl: Ime

en: Region
sl: Regija

en: Filters
sl: Filtri

en: Key
sl: Ključ
