Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: Filter
sq: Filtri

en: Filters
sq: Filtrat
