Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Region
ta: பகுதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Key
ta: சாவி
