Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Name
tr: İsim

en: Region
tr: Bölge

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Add Filter
tr: Filtre Ekle

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Key
tr: Anahtar

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
