Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Region
uk: Область

en: Filter
uk: Фільтр

en: Add Filter
uk: Додати фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

en: Key
uk: Ключ

en: Secret
uk: Таємний

en: Access Key
uk: Ключ доступу
