Varnish Purger AWS (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Name
vi: Tên

en: Region
vi: Vùng

en: Filter
vi: Lọc

en: Add Filter
vi: Thêm Filter

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Key
vi: Khóa

en: Secret
vi: Mật
