Varbase Theme (8.x-4.15) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Login
fa: ورود

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: General
fa: عمومی

en: or
fa: یا

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟
