Varbase Theme (8.x-5.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: General
el: Γενικά

en: or
el: ή

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
