Varbase Theme (8.x-5.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: General
ps: ټوليز

en: or
ps: او

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
