Varbase Theme (8.x-5.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: General
eu: Orokorra

en: or
eu: edo

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
