Varbase Theme (8.x-6.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: or
oc: o

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
