Varbase Theme (8.x-6.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
