Varbase Theme (8.x-6.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: General
kk: Басты
