Varbase Theme (8.x-6.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Header
th: ส่วนหัว

en: General
th: ทั่วไป

en: or
th: หรือ

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
