Varbase Theme (Bootstrap 5 - SASS) (3.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Forum
cy: Fforwm

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion
