Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Login
et: Sisselogimine

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: General
et: Üldine

en: or
et: või

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
