Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: or
bo: ཡང་ན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
