Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: or
fi: tai

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Back to
fi: Takaisin sivulle

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
