Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Login
is: Innskráning

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: General
is: Almennt

en: or
is: eða

en: Tabs
is: Flipar

en: Back to
is: Til baka

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
