Varbase Theme - Material Design (8.x-4.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: General
ja: 全般

en: or
ja: または

en: Tabs
ja: タブ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
