Varbase Theme - Material Design (8.x-5.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: General
cs: Obecné

en: or
cs: nebo

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky
