VAT Number (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: VAT number
cs: DIČ

en: VAT Number
cs: DIČ

en: Field types
cs: Typy polí
