VAT Number (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
