VAT Number (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Webform
et: Veebivorm

en: Field types
et: Väljade tüübid
