VAT Number (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Webform
pl: Formularz

en: Field types
pl: Typy pól
