VBO export (4.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Active
ja: アクティブ

en: Field name
ja: フィールド名

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Strip HTML tags
ja: HTMLタグを除去
