VBO export (4.1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Active
uk: Активно

en: Field name
uk: Назва поля

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Paper size
uk: Розмір аркуша

en: Views Bulk Operations
uk: Масові дії з видами

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи
