VBO export (4.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: Active
vi: Hoạt động

en: Field name
vi: Tên trường

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Paper size
vi: Khổ giấy
