VBO export (4.1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Export
it: Esporta

en: Label
it: Etichetta

en: Active
it: Attivo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Strip HTML tags
it: Rimuovi i tag HTML
