VBO export (4.1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Paper size
ro: Dimensiunea paginii

en: Strip HTML tags
ro: Curăță elementele HTML
