VBO export (4.1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Active
ru: Активно

en: Field name
ru: Имя поля

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: Paper size
ru: Размер листа

en: Views Bulk Operations
ru: Массовые операции

en: Strip HTML tags
ru: Удалить HTML-теги
