VBO export (4.1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Active
el: Ενεργό

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Strip HTML tags
el: Aφαίρεση HTML tags
