VBO export (4.1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Active
hu: Aktív

en: Field name
hu: Mező neve

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Paper size
hu: Papírméret

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Strip HTML tags
hu: HTML jelölők eltávolítása
