VBO export (4.1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Active
lv: Aktīvs

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus
