VBO export (4.1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Active
pl: Aktywne

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Paper size
pl: Rozmiar papieru

en: Strip HTML tags
pl: Usuń znaczniki HTML
