VBO export (4.1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Active
ar: نشط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Paper size
ar: مقاس الورقة
