VBO export (4.1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Export
fr: Exporter

en: Label
fr: Libellé

en: Active
fr: Actif

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Landscape
fr: Paysage

en: Paper size
fr: Taille du papier

en: Strip HTML tags
fr: Retirer les balises HTML
