VBO export (4.1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
