VBO export (4.1.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Active
cs: Aktivní

en: Field name
cs: Název pole

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.
