VBO export (4.1.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Active
da: Aktiv

en: Field name
da: Feltnavn

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Paper size
da: Papirstørrelse

en: Strip HTML tags
da: Fjern HTML tags
