VBO export (4.1.4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Export
de: Exportieren

en: Label
de: Beschriftung

en: Active
de: Aktiv

en: Field name
de: Feldname

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Landscape
de: Querformat

en: Portrait
de: Hochformat

en: Paper size
de: Papierformat

en: Strip HTML tags
de: HTML-Tags entfernen

en: CSV separator
de: CSV-Trennzeichen
