VBO export (4.1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Active
et: Aktiivne

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter
