VBO export (4.1.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Export
nl: Exporteren

en: Active
nl: Actief

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen
