VBO export (4.1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Active
sk: Aktívny

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Paper size
sk: Veľkosť papiera
