VBO export (4.1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Export
cy: Allfudo

en: Active
cy: Gweithredol

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Paper size
cy: Maint papur
