VBO export (4.1.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Active
tr: Etkin

en: Field name
tr: Alan adı

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Paper size
tr: Kağır boyutu

en: Strip HTML tags
tr: HTML etiketlerini çıkart
