VBO export (8.x-3.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Active
he: פעיל

en: Field name
he: שם שדה

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML
