VBO export (8.x-3.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Label
hi: लेबल

en: Active
hi: सक्रिय

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें
