VBO export (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Active
oc: Actiu

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Strip HTML tags
oc: Levar las balisas HTML
